OKS 310 - Olej smarowy do wysokich temperatur MoS2

OKS 310 - Olej smarowy do wysokich temperatur MoS2

Obszary zastosowań:


Smarowanie płynne łożysk ślizgowych i tocznych, łańcuchów, przegubów lub prowadnic przy wysokich temperaturach. W systemach transportowych obciążonych promieniowanie cieplnym, w urządzeniach lakierniczych, suszarniach, czy urządzeniach do wypalania w przemyśle ceramicznym, np. w cegielniach, hutach szkła, odlewniach, hutach i walcowniach, w rusztach ruchomych w spalarniach. Suche smarowanie przy temperaturze pracy powyżej 200 º C. Cząstki oleju syntetycznego odparowują bez zapachu i pozostałości, a funkcje smarne przejmują cząsteczki stałe. Smarowanie elastomerów i tworzyw sztucznych nie odpornych na oleje mineralne.


Zalety i korzyści:


Najlepsza przydatność jako płynny środek smarny do wysokich temperatur. Wysoka skuteczność ze względu na drobne, jednorodne cząstki MoS2 w oleju. Wielostronne zastosowanie jako odporny na wysokie temperatury płynny środek smarny. Odporny na wodę, chemikalia, paliwa, smary i oleje hydrauliczne.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Nanieść w dostatecznej ilości na miejsca smarowania za pomocą pędzla, olejarki kroplowej, zanurzenia lub odpowiednich automatycznych instalacji smarowania. Przestrzegać wskazówek producenta maszyny. Termin i ilość dosmarowania określić odpowiednio do warunków stosowania, unikać przy tym nadmiarów.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl