OKS 2301 - Ochrona form

OKS 2301 - Ochrona form

Obszary zastosowań:


Konserwacja wszelkiego rodzaju metalicznych powierzchni, magazynowanych przez dłuższy czas i wystawionych na wpływy atmosferyczne (atmosfera przemysłowa, strefa tropikalna, morze). Chronione części zachowują swój dobry wygląd, gdyż powierzchnie się nie przebarwiają. Idealna ochrona natychmiastowego działania i magazynowania części wymiennych z możliwością bezpośredniego wbudowania. Możliwość spawania bez odtłuszczania. Daje się łatwo usunąć przed malowaniem (np. za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611).


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki dobrym właściwościom błonotwórczym. Znakomicie nadaje się do wytwarzania suchych, odpornych na dotyk i czystych warstw ochronnych. Doskonała ochrona przed korozją i utlenianiem oraz skuteczność smarowania. Bez konieczności odtłuszczania przed uruchomieniem, gdyż toleruje wszystkie smary. Odporna na wodę i działanie czynników atmosferycznych. Nadaje się do wszystkich stref klimatycznych.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Powierzchnie muszą być metalicznie błyszczące i suche. Przed użyciem starannie wymieszać. Aplikacja najlepiej przez zanurzenie lub natryskiwanie, w szczególnych przypadkach również przez ręczne nanoszenie równomiernie cienkiej warstwy na przygotowaną powierzchnię. Unikać miejscowych nadmiarów. Czasy schnięcia według poniższych danych technicznych.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl