OKS 2200 - Ochrona antykorozyjna na bazie wody, bez LZO

OKS 2200 - Ochrona antykorozyjna na bazie wody, bez LZO

Obszary zastosowań:


OKS 2200 jest tymczasową usuwalną ochroną przed korozją dla wszystkich metalicznych powierzchni dla dłuższego czasu transportu i okresów przechowywania pod wpływem środowiska, tj. wilgoć, słona atmosfera, znacznych wahań temperatury lub atmosfery przemysłowej (zastosowanie w formach wtryskowych, przy obróbce metali, firmach produkcyjnych).


Ochrona przed korozją metalowych półproduktów i części zamiennych podczas transportu i magazynowania. Tymczasowe magazynowanie form, maszyn i narzędzi w produkcji i konserwacji.


Zalety i korzyści:


Przyjazny dla środowiska produkt wolny od lotnych związków organicznych na bazie wody. Przyjazny miejscu pracy i nie szkodliwy dla zdrowia, ponieważ emisja (opary) z lotnych związków organicznych nie powstają podczas stosowania. Możliwość ustalenia grubości warstwy dla optymalnej ochrony przed korozją poprzez rozcieńczenie wodą (do 2:1). W przypadku masowego powlekania, istnieje możliwość wstępnego ogrzewania części w celu przyśpieszenia suszenia. Sucha powłoka wosku nadaje się szybko do obsługiwania. Powłoka może być łatwo usunięta poprzez ciepłą wodę i środki czyszczące na bazie wody, jak np. OKS 2650. Dobra przyczepność na powierzchniach metalowych. Neutralna w stosunku do większości tworzyw sztucznych i lakierów.


Zastosowanie:


Aplikacja na metalowych i wolnych od smarów powierzchniach. Małe części mogą być wstępnie podgrzane do szybkiego suszenia maksymalnie do 100 . Suszenie można przyśpieszyć za pomocą gorącego powietrza. zas schnięcia zgodnie z następującymi danymi technicznymi. Aplikacja przez zastosowanie równomiernie cienkiej warstwy przez zanurzenie lub natryskiwanie, w pojedynczych przypadkach przy użyciu pędzla chronić opakowanie przed mrozem. Wymieszać/wstrząsnąć dobrze przed użyciem.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl