OKS 2101 - Warstwa ochronna do metali

OKS 2101 - Warstwa ochronna do metali

Obszary zastosowań:


Konserwacja wszelkiego rodzaju błyszczących powierzchni metalowych, magazynowanych przez dłuższy czas i wystawionych na wpływy atmosferyczne (atmosfera przemysłowa, strefa tropikalna, morze). Chronione części zachowują swój dobry wygląd, gdyż powierzchnie się nie przebarwiają. Idealna ochrona natychmiastowego działania i magazynowania części wymiennych z możliwością bezpośredniego wbudowania. Możliwość spawania bez odtłuszczania. Daje się łatwo usunąć przed malowaniem (np. za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611).


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki dobrym właściwościom błonotwórczym. Znakomicie nadaje się do wytwarzania suchych, odpornych na dotyk i czystych warstw ochronnych. Doskonała ochrona przed korozją i utlenianiem oraz skuteczność smarowania. Bez konieczności odtłuszczania przed uruchomieniem, gdyż toleruje wszystkie smary. Odporna na wodę i działanie czynników atmosferycznych. Nadaje się do wszystkich stref klimatycznych.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Powierzchnie muszą być metalicznie błyszczące i suche. Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić z odległości 20 – 30 cm na wcześniej przygotowaną powierzchnię. Unikać miejscowych nadmiarów. Czasy schnięcia według poniższych danych technicznych.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl