OKS 2100 - Warstwa ochronna do metali

OKS 2100 - Warstwa ochronna do metali

Obszary zastosowań:


Konserwacja wszelkiego rodzaju błyszczących powierzchni metalowych, magazynowanych przez dłuższy czas i wystawionych na wpływy atmosferyczne (atmosfera przemysłowa, strefa tropikalna, morze). Chronione części zachowują swój dobry wygląd, gdyż powierzchnie się nie przebarwiają. Idealna ochrona natychmiastowego działania i magazynowania części wymiennych z możliwością bezpośredniego wbudowania. Możliwość spawania bez odtłuszczania. Daje się łatwo usunąć przed malowaniem (np. za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611).


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki dobrym właściwościom błonotwórczym. Znakomicie nadaje się do wytwarzania suchych, odpornych na dotyk i czystych warstw ochronnych. Doskonała ochrona przed korozją i utlenianiem oraz skuteczność smarowania. Bez konieczności odtłuszczania przed uruchomieniem, gdyż toleruje wszystkie smary. Odporna na wodę i działanie czynników atmosferycznych. Nadaje się do wszystkich stref klimatycznych. Do stosowania, jako tymczasowa ochrona antykorozyjna maszyn w przemyśle spożywczym. Zarejestrowana przez NSF w kategorii H2 pod numerem 142256.


Zastosowanie:


Dla uzyskania optymalnego działania oczyścić powierzchnie, najlepiej najpierw mechanicznie i potem za pomocą uniwersalnego środka czyszczącego OKS 2610/OKS 2611. Powierzchnie muszą być metalicznie błyszczące i suche. Przed użyciem starannie wymieszać. Aplikacja najlepiej przez zanurzenie lub natryskiwanie, w szczególnych przypadkach również przez ręczne nanoszenie równomiernie cienkiej warstwy na przygotowaną powierzchnię. Unikać miejscowych nadmiarów. Czasy schnięcia według poniższych danych technicznych.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl