OKS 2621 - Środek czyszczący do styków

OKS 2621 - Środek czyszczący do styków

Obszary zastosowań:


Usuwanie luźnych resztek tlenków i zgorzeliny, osadów pyłu lub zanieczyszczeń powodujących prądy pełzające w ruchomych obszarach styku, jak rozdzielacze prądu w samochodach, styki przekaźników, tory stykowe oporników lub potencjometrów, w statycznych obszarach styku, jak samochodowe świece zapłonowe, złącza wtykowe, połączenia przesuwne i śrubowe, w elektrycznym i elektronicznym wyposażeniu i wszelkiego rodzaju urządzeniach.


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki doskonałym właściwościom czyszczącym. Wszechstronne zastosowanie we wszystkich pracach konserwacyjnych i serwisowych branży elektrycznej. Szybkie odparowanie po kontakcie z powierzchnią.


Zastosowanie:


Przed zastosowaniem wyłączyć przyłożone napięcie i odprowadzić ładunki elektrostatyczne. Natryskiwać obszar do czyszczenia aż do osiągnięcia wymaganej czystości.
Stosowane substancje czynne powszechnie uchodzą za takie, które nie niszczą tworzyw sztucznych. Ze względu na różnorodność tworzyw sztucznych stosowanych w elektrotechnice zalecamy jednak przed użyciem sprawdzić odporność.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl