OKS 2610 - Uniwersalny środek czyszczący

OKS 2610 - Uniwersalny środek czyszczący

Obszary zastosowań:


Odtłuszczanie wszystkich powierzchni ślizgowych i części z niessących materiałów, jak np. metale, ceramika, szkło, wiele tworzyw sztucznych i elastomerów przed stosowaniem smarów OKS, wszystkich powierzchni przyczepiania przed powlekaniem, lakierowaniem, klejeniem i uszczelnianiem, wszystkich powierzchni tarcia, dla których wymagane są duże współczynniki tarcia, jak np. okładziny sprzęgieł i hamulców. Usuwanie starych i zżywiczonych resztek oleju i smaru, szkodzących resztek płynów hamulcowych i silikonów, resztek prostych powłok malarskich, klejów i uszczelnień.


Zalety i korzyści:


Wysoka skuteczność dzięki korzystnej dla miejsca pracy kompleksowej recepturze, składającej się z kilku aktywnych substancji czyszczących. Znakomicie nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni materiałowych w przemyśle, rzemiośle, warsztacie, przy majsterkowaniu i w gospodarstwie domowym. Nowoczesny aktywny środek czyszczący na bazie mieszanki rozpuszczalników. Szybkie odparowanie środka czyszczącego bez pozostałości. Krótkotrwała ochrona antykorozyjna dzięki technologii inhibitorów VCI.


Zastosowanie:


Powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia nawilżyć w nadmiarze. Równocześnie wycierać np. chustkami z papieru lub ligniny, to wspomaga czyszczenie. Przy uporczywych zanieczyszczeniach ewentualnie powtórzyć proces. Drobne części można oczyścić pędzlem w kąpieli zanurzeniowej. Następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia w temperaturze pomieszczenia przez ok. 1 minutę. Ociekający środek czyszczący wyłapać wsiąkliwym materiałem i odparować w plenerze. Stosować tylko w dobrze przewietrzonych pomieszczeniach lub w plenerze. Niektóre rodzaje tworzyw sztucznych i gumy (np. tworzywa termoplastyczne, jak PCV, pleksiglas, polistyren itp.) oraz lakiery mogą zostać rozpuszczone. Dlatego zalecamy sprawdzenie odporności przed stosowaniem.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl