OKS 2800 - Preparat do wykrywania nieszczelności

OKS 2800 - Preparat do wykrywania nieszczelności

Obszary zastosowań:


Wykrywanie nieszczelności w przewodach rurowych i zbiornikach znajdujących się pod ciśnieniem, jak np. przy sprężarkach, butlach stalowych, armaturach, zaworach odcinających, aparatach tlenowych, przyrządach do spawania autogenicznego i w osłonie gazów ochronnych, palnikach Bunsena, zaworach, połączeniach śrubowych przewodów sprężonego powietrza itd. Nadaje się do powietrza sprężonego, chłodziw, acetylenu, butanu, gazu ziemnego, dwutlenku węgla, tlenu w postaci gazowej, propanu, gazu miejskiego, azotu, wodoru, amoniaku.


Zalety i korzyści:


Znakomicie nadaje się do wykrywania nawet najmniejszych nieszczelności, które stają się widoczne przez natychmiastowe powstawanie pęcherzyków w nieszczelnym miejscu. Oszczędza energię i ostrzega przed utratą gazu. Nietrujący, nie działa korodująco, odpowiada dyrektywom DVGW.


Zastosowanie:


Nanieść Systemem Airspray OKS 5000 do ponownego napełniania, rozpylaczem ręcznym lub pędzlem na miejsce, które ma być sprawdzone. Powstawanie pęcherzyków sygnalizuje nieszczelność. Po zastosowaniu na przewodach poliamidowych produkt spłukać na koniec wodą. Chronić opakowanie przed mrozem.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl