Mobilarma MT, LT, SF - zabezpieczenie przed rdzą

Mobilarma MT, LT, SF - zabezpieczenie przed rdzą

Opis produktu

 

Mobilarma Double Letter to seria wysoko wydajnych środków zabezpieczających przed rdzą.   Seria Mobilarma łączy doskonałą ochronę przed rdzą z nieszkodliwym dla środowiska działaniem w szerokiej gamie aplikacji, komponentów i warunków. 

 

Mobilarma MT Mobilarma MT i Mobilarma LT oparte są na bazie starannie dobranych rozpuszczalników o wysokiej temperaturze zapłonu i nowoczesnych, zaawansowanych technicznie inhibitorów korozji.  Działanie rozpuszczalników o wysokiej temperaturze zapłonu polega na zwiększeniu obszaru działania, co oznacza mniejsze zużycie oleju.   Mobilarma MT Mobilarma MT i LT nie zawierają dodatku baru.  Mobilarma SF to środek przeciw rdzy na bazie oleju mineralnego używanego zwykle do zabezpieczania blachy stalowej.


Zastosowanie

 

Mobilarma MT Mobilarma MT to uniwersalny środek zabezpieczający przed rdzą zapewniający średniej trwałości ochronę części wykonanych z żelaza i stopów metali w czasie składowania i transportu.  Środek ten nadaje się szczególnie do zabezpieczenia precyzyjnych części o obrobionych powierzchniach, które nie nadają się do zabezpieczenia grubą warstwą olejów.

 

Mobilarma MT to środek ogólnego zastosowania zabezpieczający przed rdzą, zapewniający długoterminową  ochronę części wykonanych z żelaza i stopów metali. Nadaje się szczególnie do zabezpieczenia w czasie magazynowania wielu typów części zapasowych, np. części silników, części samochodowych oraz powierzchni wytłaczanych i obrabianych.   Warstwa zabezpieczająca bardzo skutecznie chroni przed kwasowymi i innymi szkodliwymi wpływami atmosferycznymi.

 

Aplikację śodków Mobilarma MT i LT   najlepiej przeprowadzić przez zanurzenie; mogą one również być naniesione sprayem lub pędzlem.  W razie potrzeby środki te mogą być usunięte przy pomocy rozpuszczalników węglowodorowych lub odpowiednich zmywaczy zasadowych.

 

Mobilarma SF jest środkiem zabezpieczającym przed rdzą dla blachy stalowej, zwojów drutu i sztab. Poprawia on smarowność i przylepność w czasie zwijania i prostowania.  Środek ten można nanieść przez zanurzenie, zalanie, sprayowanie lub przy pomocy maszyny do powlekania elektrostatycznego.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl