Mobilgrease XTC - smar do sprzęgieł

Mobilgrease XTC - smar do sprzęgieł

Opis produktu

 

Mobilgrease XTC to najwyższej jakości smar plastyczny zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w wysokoobrotowych sprzęgłach. Został on opracowany w oparciu o wyselekcjonowane oleje bazowe o dużej lepkości oraz wyjątkowo skuteczny pakiet dodatków uszlachetniających umożliwiających pracę w trudnych warunkach. Ze względu na swój skład, Mobilgrease XTC zapewnia niskie wydzielanie oleju jak również stabilność w wysokich temperaturach, które to właściwości mają istotne znaczenie dla smarowania oraz zabezpieczania sprzęgieł o nowoczesnej konstrukcji. Dzięki olejowi bazowemu oraz pakietom dodatków typu EP (extreme pressure) i AW (przeciwzużyciowych) ten wiodący produkt zapewnia redukcję zużycia w styku ślizgowym zębów przekładni, zabezpieczenie przed rdzą i korozją, jak również stabilność w wysokich temperaturach.

 

Naukowcy ExxonMobil stworzyli Mobilgrease XTC tak, aby spełniał on lub przewyższał wymogi nowoczesnych wysokoobrotowych sprzęgieł przekładniowych i siatkowych, włączając specyfikacje AGMA CG-2 i CG-1. Smar ten wykazuje się wyjątkowym działaniem i ochroną dla szerokiego zastosowania w sprzęgłach, pokrywając zapotrzebowanie różnych gałęzi przemysłu.

 

Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu, smar ten stał się produktem wybieranym przez wielu użytkowników sprzęgieł. Mobilgrease XTC w pełni spełnia wymogi eksploatacyjne głównych producentów sprzęgieł.


Zalety

 

Marka produktów Mobilgrease jest dobrze znana i wysoko ceniona na całym świecie dzięki niezawodnemu działaniu oraz globalnej dostępności zaplecza technicznego przemysłowych środków smarnych Mobil. Doskonałe właściwości smaru Mobilgrease XTC sprawiły, iż jest on preferowany przez wielu użytkowników, szczególnie w sytuacjach, gdy najważniejsze jest bezproblemowe działanie.

 

Mobilgrease XTC szczyci się wyśmienitą reputacją, jeśli chodzi o smarowanie wysokoobrotowych i wysokotemperaturowych sprzęgieł przekładniowych i siatkowych. Bliskie kontakty z producentami oryginalnego sprzętu (OEM) oraz użytkownikami końcowymi zapewniają, że produkty takie jak Mobilgrease XTC będą dostępne tak, aby mogły spełniać krytyczne zapotrzebowania zarówno teraz, jak i w przyszłości.


Zastosowanie

 

Uwagi dotyczące zastosowania: Ponieważ Mobilgrease XTC charakteryzuje się wysoką lepkością oleju bazowego z lepiszczami spełniającymi wymagania sprzęgieł, nie zaleca się stosowania ręcznej smarownicy ciśnieniowej przy niskich temperaturach otoczenia bez dodatkowego ogrzewania.

 

Mobilgrease XTC w pełni spełnia obecne wymogi AGMA Typ CG-2 odnośnie wysokoobrotowych elastycznych sprzęgieł przekładniowych i siatkowych. Mobilgrease XTC spełnia także mniej surowe wymogi AGMA Typ CG-1. Mobilgrease XTC zachowuje wyśmienitą charakterystykę działania przy temperaturach otoczenia do 120°C. Nie zalecany jest do temperatur poniżej -30°C. Mobilgrease XTC ma szerokie zastosowanie w przemyśle wymagającym wykorzystania:

 

    Elastyczne sprzęgła typu siatkowego
    Elastyczne sprzęgła typu przekładniowego
 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl