Mobil Polyrex EM, EM 103 - smar do łożysk silników elektrycznych

Mobil Polyrex EM, EM 103 - smar do łożysk silników elektrycznych

Opis produktu

 

Smary serii Super-premium Mobil Polyrex™ EM przeznaczonesą do zastosowania w łożyskach silników elektrycznych. Zaawansowany chemicznie skład zagęszczacza oraz opracowane przez firmę metody produkcji zapewniają lepsze funkcjonowanie łożysk i przedłużają okres użyteczności silników elektrycznych.


Zastosowanie

 

Smar Mobil Polyrex EM 103 jest zalecany przy pionowo zamontowanych łożyskach lub w bardzo dużych silnikach, gdzie OEM może wymagać zastosowania smaru o sztywniejszej konsystencji, przy czym własności dotyczące niskiego poziomu hałasu nie są istotne.

 

Smary Mobil Polyrex EM są kompatybilne z wieloma smarami litowymi ExxonMobil, jak również z konkurencyjnymi mineralnymi produktami na bazie polimocznika  przeznaczonych do zastosowania w silnikach elektrycznych, tak jak jest to określone w ASTM D 6185.  Dokładniejsze informacje dotyczące kompatybilności smarów można uzyskać od przedstawicieli firmy Mobil.

 

Środki smarownicze Mobil Polyrex EM zalecane są przez wielu producentów łożysk i silników elektrycznych. Podstawowe zastosowania to:

 

    łożyska w silnikach elektrycznych
    łożyska fin-fan
    łożyska w pompach pracujących w wysokich temperaturach
    fabrycznie zamontowane, trwale uszczelnione łożyska
    łożyska kulkowe lub wałeczkowe pracujące w wysokich temperaturach, gdzie wymagany jest niski stopień separacji oleju
    Mobil Polyrex EM dla łożysk kulkowych lub wałeczkowych pracujących w środowisku o dużej czułości na hałas
 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl