Mobilgrease Special - smar EP

Mobilgrease Special - smar EP

Opis produktu

 

Mobilgrease Special jest wysokiej jakości smarem typu EP z zagęszczaczem na bazie hydroksystearynianu litu . Jego formulacja zapewnia ochronę przed zużyciem, rdzą i korozją, wymywaniem wodą i utlenianiem w wysokiej temperaturze Zawiera on także dwusiarczek molibdenu (moli) polepszający ochronę przeciwzużyciową.

 

Mobilgrease Special jest uniwersalnym smarem samochodowym  do zastosowań przy wysokich obciążeniach w samochodach osobowych, ciężarówkach, traktorach, sprzęcie budowlanym, konstrukcyjnym i górniczym oraz  innym sprzęcie ruchomym. Zalecany zakres temperatur pracy od –20 °C do +130 °C. Z powodu dodatkowego zabezpieczenia przeciwzużyciowego uzyskanego dzięki dodaniu dwusiarczku molibdenu, Mobilgrease Special jest szczególnie odpowiedni do wysokoobciążonych łożysk w ruchu ciernym, wahadłowym lub ślizgowym.


Własności i zalety

 

Mobilgrease Special jest członkiem rodziny produktów Mobilgrease, które zdobyły uznanie na całym świecie dzięki swojej innowacyjności i wyśmienitemu działaniu. Zostały one opracowane przez technologów ExxonMobil we współpracy z personelem technicznym na całym świecie.

 

Mobilgrease Special został zaprojektowany jako uniwersalny, wysoko wydajny smar do łożysk  i elementów podwozia o szerokim zastosowaniu w pojazdach samochodowych i sprzęcie przemysłowym. Mobilgrease Special oferuje następujące właściwości i potencjalne korzyści

 

    Lepsze zabezpieczenie przed zużyciem przy dużym obciążeniu i wibracjach niż w przypadku konwencjonalnych smarów EP
    Dobra ochrona przed rdzą i korozją ograniczająca przerwy konserwacyjne i okresy postoju
    Dobra odporność na wymywanie wodą zapewnia właściwe smarowanie nawet w obecności zanieczyszczeń wodnych
    Dobra pompowalność w centralnych układach smarowania


Zastosowania

 

Mobilgrease Special jest uniwersalnym smarem samochodowym  do zastosowań przy wysokich obciążeniach w samochodach osobowych, ciężarówkach, traktorach, sprzęcie budowlanym, konstrukcyjnym i górniczym oraz  innym sprzęcie ruchomym. Smar stosowany jest do takich elementów, jak:

 

    Łożyska kół, szczególnie w ruchu ciernym, wahadłowym lub ślizgowym
    Elementy podwozia działające w ciężkich warunkach

 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl