Mobil Gargoyle Arctic 155, C Heavy i 300 - oleje do sprężarek chłodniczych

Mobil Gargoyle Arctic 155, C Heavy i 300 - oleje do sprężarek chłodniczych

Opis produktu


Produkty Mobil Gargoyle Arctic 155, C Heavy i 300 są wysoko wydajnymi olejami mineralnymi zaprojektowanymi z myślą o zastosowaniu w sprężarkach chłodniczych. Charakteryzują się one niskimi temperaturami krzepnięcia i doskonałą płynnością przy niskich temperaturach wynikającą z faktu, że są one prawie całkowicie wolne od parafiny. W konsekwencji, stosowanie olejów Gargoyle Arctic zapewnia, że rury wyparne utrzymywane są w czystości w celu poprawienia przesyłu ciepła oraz zmniejszenia czasu postoju konserwacyjnego. Mają one dobrą stabilność chemiczną oraz nadają się zarówno do smarowania cylindrów, jak i łożysk.


Gargoyle Arctic 155, C Heavy oraz 300 są kompatybilne ze wszystkimi czynnikami chłodniczymi za wyjątkiem dwutlenku siarki. Nie zalecane są one do stosowania w połączeniu z czynnikami chłodniczymi hydrofluorofluorowodorowymi (HFC). Zawartość wilgoci w olejach Gargoyle Arctic 155, C Heavy i 300 jest bardzo niska, kiedy są one zapakowane. Należy przedsięwziąć wszelkie środki ostrożności, żeby utrzymywać oleje w stanie suchym, tak aby uniknąć tworzenia się lodu w zaworach rozprężnych i ograniczyć ryzyko degradacji oleju, powlekania miedzią, itp.


Zalety


Oleje do chłodziarek marki Mobil Gargoyle Arctic szczycą się światową reputacją dobrego działania opartą na ich szerokim zastosowaniu w chłodziarkach przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Mobil Gargoyle Arctic 155, C Heavy oraz 300 były pionierami tej marki i są specjalnie produkowane w celu zapewnienia specjalnych właściwości wymaganych od sprzętu chłodniczego. Jedną z ważniejszych właściwości jest niska temperatura płynięcia.


Zastosowanie


Produkty Mobil Gargoyle Arctic 155, C Heavy oraz 300 zalecane są do smarowania cylindrów i łożysk we wszystkich konwencjonalnych sprężarkach chłodniczych oraz dla wszelkich urządzeń działających w temperaturach poniżej zera. Typowe zastosowania, to:


• Duże przemysłowe sprężarki tłokowe i rotacyjne
• Zastosowania przemysłowe, takie jak zamrażanie żywności i zakłady przechowywania żywności
• Chłodziarki okrętowe
• Wykorzystywane przeważnie z amoniakowymi czynnikami chłodzącymi, ale także z wybranymi freonami

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl