Mobil Gargoyle Arctic SHC NH 68 - - oleje do sprężarek amoniakalnych

Mobil Gargoyle Arctic SHC NH 68 -  - oleje do sprężarek amoniakalnych

Opis produktu

 

Mobil Gargoyle Arctic SHC NH 68 jest w pełni syntetycznym środkiem smarującym opracowanym specjalnie do wykorzystania w sprężarkach chłodniczych stosowanych w wysoko wydajnych zakładach, gdzie używa się amoniaku jako środka chłodniczego. Olej MobilGargoyle Arctic SHC NH 68 został sformułowany na bazie bezparafinowych syntetycznych węglowodorów ciekłych typu polialfaolefiny (PAO) oraz syntetycznych alkilobenzenowych olejów bazowych o wyjątkowo dużej odporności na degradację termiczną/oksydacyjną. Nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych olej Mobil Gargoyle Arctic SHC NH 68 redukuje tworzenie szlamu i osadów, które mogłyby doprowadzić do problemów z zaworami, cofaniem oleju i zatykaniem filtrów.


Właściwości i zalety

 

Marka smarów Gargoyle Arctic SHC jest znana i ceniona na całym świecie ze względu na swoją innowacyjność i wyjątkowo wysoką efektywność.


Zastosowanie

 

Mobil Gargoyle Arctic SHC NH 68 zalecany jest do użycia w sprężarkach śrubowych i tłokowych, wykorzystujących amoniak jako środek chłodniczy. Produkt jest w pełni mieszalny z olejami mineralnymi, ale po wymieszaniu może stracić swoje specjalne właściwości, proporcjonalnie do stopnia wymieszania z olejem mineralnym. W takich wypadkach podczas pierwszych sześciu miesięcy stosowania mieszanki zaleca się na przykład monitorowanie stanu oleju i filtra.
 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl