Mobil Vacuoline 525, 528, 533, 537 - oleje uniwersalne

Mobil Vacuoline 525, 528, 533, 537 - oleje uniwersalne

Opis produktu

 

Rodzina produktów Mobil Vacuoline 500 Series to uniwersalne oleje stosowane na potrzeby różnorodnego sprzętu przemysłowego.   Mobil Vacuoline 500 to seria wysoko wydajnych olejów obiegowych zaprojektowanych specjalnie do spełnienia wymogów walcarek typu No-Twist, jednakże ich uniwersalne własności sprawiają, że doskonale nadają się też do smarowania przekładni i łożysk w systemach obiegowych. Oleje z serii Mobil Vacuoline 500 powstały w celu spełnienia krytycznych wymogów wysokoobrotowych walcarek No-Twist® produkowanych przez Morgan Construction jak również wymogów określonych dla olejów użytkowanych w walcarkach Danielli.

 

Oleje te produkowane są z najwyższej jakości olejów bazowych oraz oryginalnego pakietu dodatków uszlachetniających w celu zapewnienia lepszych właściwości zwilżających, dodatkowej ochrony przed zużyciem oraz cienkiej warstwy filmu smarnego zabezpieczającego przed zatarciem i korozją.    Mobil Vacuoline 500 doskonale chronią przed oksydacyjną i termiczną degradacją oraz zabezpieczają w wysokim stopniu przed zużyciem. Oleje te cechuje też doskonała zdolność do demulgacji , łatwo separują sie od wody  i innych  zanieczyszczen w systemach zbiorników. Seria olejów Mobil Vacuoline 500 jest dostępna w sześciu klasach lepkości.


Zalety

 

Rodzina produktów Mobil Vacuoline 500 jest dobrze znana i ceniona na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym właściwościom oraz potencjałowi wiedzy wypracowanej przez nasz dział badawczo-rozwojowy, jak również dzięki wsparciu technicznemu, które stoją za naszą marką. Wyjątkowa uniwersalność serii olejów Mobil Vacuoline 500 sprawiła, że od kilkudziesięciu lat są preferowane przez producentów i operatorów walcarek na całym świecie.

 

Oleje serii Mobil Vacuoline 500 przeznaczone są do smarowania systemów obiegowych w walcarkach typu No-Twist, przemysłowych i okrętowych skrzyniach biegów, systemach hydraulicznych oraz w różnego rodzaju sprzęcie pomocniczym.


Zastosowanie

 

Oleje te przeznaczone są głównie do smarowania łożysk ślizgowych, łożysk tocznych, przekładni zębatych i stożkowych. Nadają się one do użytku jako oleje wielofunkcyjne w systemach nie podlegających obciążeniu udarowemu i takich, które nie wymagają olejów dostosowanych do pracy w warunkach typu EP. Oleje serii Mobil Vacuoline 500 posiadają dobre zdolności do demulgacji i oddzielania od wody, nawet w warunkach znacznego zanieczyszczenia wodą. Oleje serii Mobil Vacuoline 500 używane są w smarowaniach rozbryzgowych, zanurzeniowych, oraz pozostałych metodach gdzie stosuje się pompy, zawory i sprzęt pomocniczy. Są one zalecane do użytku w systemach hydraulicznych, które wymagają użycia olejów o wyższej klasie lepkości. Oleje te są szczególnie odporne na efekty długotrwałego wystawienia na działanie wysokiej temperatury i sprawdzają się w systemach cyrkulacyjnych o krótkim okresie przestoju oleju.

 

Typowe zastosowania to między innymi:

 

    Walcarki typu No-Twist
    Średnio obciążone systemy przekładniowe zębate, zębate stożkowe, śrubowe i strzałkowe
    Systemy cyrkulacyjne
    Oleje Mobil Vacuoline 525, 528, 533 mogą być również używane w systemach hydraulicznych wykorzystujących pompy zębate, łopatkowe, promieniowe i osiowo-tłokowe
    Niektóre sprężarki i pompy próżniowe do powietrza i gazów obojętnych pod warunkiem, że ich temperatura wypływu nie przekracza 150oC; niestosowane w sprężarkach powietrza przeznaczonego do oddychania.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl