Hydraulic Oil HLPD 32, 46, 68 - oleje hydrauliczne

Hydraulic Oil HLPD 32, 46, 68 - oleje hydrauliczne

Opis produktu

 

Seria Mobil Hydraulic Oil HLPD to mineralne oleje hydrauliczne zawierające wyselekcjonowany pakiet dodatków uszlachetniających do ochrony układów hydraulicznych oraz dodatków dyspersyjno-detergencyjnych. W warunkach, w których istnieje ryzyko, że zanieczyszczenia, osady i woda, które przenikają do układu hydraulicznego mogą uszkodzić części pompy, produkty serii Mobil Hydraulic HLPD powodują zdyspergowanie zanieczyszczeń i rozprowadzenie ich w zawiesinie, co prowadzi do rozpuszczenia przylegających do powierzchni cząstek osadów. Seria olejów Mobil Hydraulic Oil HLPD spełnia wymagania normy DIN 51524 część 2 (HLPD, 2006).


Właściwości i zalety

 

  • Tworzenie emulsji  Emulguje wodę i zmieszane z wodą chłodziwa bez obniżania doskonałych właściwości antykorozyjnych i smarnych.
  • Specjalny pakiet dodatków dyspersyjno-detergencyjnych  Specjalny pakiet dodatków dyspersyjno-detergencyjnych
  • Wyselekcjonowane dodatki polarne  Poprawa własności ślizgowych i zapobieganie zakleszczaniu podzespołów, nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych


Zastosowania

 

Seria produktów Mobil Hydraulic Oil HLPD nadaje się do wykorzystania w układach hydraulicznych, w których z powodu ryzyka dostania się wody i innych zanieczyszczeń, wymagany jest wysoki poziom dyspergowalności w celu wiązania wody. Produkty serii Mobil Hydraulic Oil HLPD są szczególnie zalecane w układach hydraulicznych obrabiarek, w których chłodziwa obróbkowe mogą dostać się do układu hydraulicznego. Mogą być też stosowane w urządzeniach, w których może występować wysoki poziom zanieczyszczenia, np. ruchome układy hydrauliczne (w koparkach, spycharkach, ładowarkach kołowych, w samochodach ciężarowych).

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl