Mobiltherm 594 - olej grzewczy

Mobiltherm 594 - olej grzewczy

Opis produktu

 

Mobiltherm 594 jest wysokiej jakości naftenowym, bezchlorowym mineralnym olejem grzewczym (nośnikiem ciepła) używanym w instalacjach ogrzewania pośredniego. Charakteryzuje się wyjątkowo niską temperaturą płynięcia wysokim poziomem stabilności termicznej, niską lepkością w zalecanych temperaturach i dobrą przewodnością cieplną.


Własności i zalety

 

    Wyjatkowo niska temperatura płynięcia pozwala na stosowanie go tak w systemach chłodzenia jak i grzania oraz rozruch przy niskich temperaturach w zimie.
    Wysoka odporność na krakowanie termiczne zapobiega gromadzeniu się osadów i zapewnia czystość układu i długą żywotność oleju.
    Niska lepkość w zalecanym zakresie temperatur zapewnia wysoki współczynnik wymiany ciepła i niskie tarcie w rurach, przyczyniając się do mniejszego zużycia energii
    Wysoki początkowy punkt wrzenia wykorzystywany w systemach bezciśnieniowych do maksymalnej zalecanej temperatury przy wlocie
    Zapobieganie korozji
    Niskozapachowy
    Maksymalny zalecany zakres temperatur działania: 250°C (temperatura przy wlocie).


Zastosowania

 

Oleje grzewcze zalecane do cyrkulujących otwartych i zamkniętych elektrycznych systemów grzewczych spełniających standardy VDI 3033 i DIN 4754.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl