MIND 2

MIND 2

mar MIND 2 należy do grupy aktywnych środków smarnych. Posiada bardzo dobre właściwości smarujące dzięki dodatkom EP (extreme presure). Powstała dzięki nim samosmarująca warstwa graniczna rozkłada siły nacisku i tarcia zwiększając tym samym trwałość materiału konstrukcyjnego. MIND 2 doskonale przylega do metalu we wszystkich warunkach środowiska i jest odporny na wyciskanie. Posiada wysoki punkt kropienia. Daje dobrą wartość momentu obrotowego. Te właściwości zapewniają maksymalną ochronę smarną podczas trudnych warunków pracy.

Smar MIND 2 przeznaczony jest do pracy w warunkach od umiarkowanego do średniego zapylenia, średnich drgań i obciążeń. Chroni smarowane powierzchnie przed korozją. Nie emulguje z wodą. Jego zaletą jest również duży zakres temperatury skutecznej pracy (-60°C - +180°C). Polecany jest do układów centralnego smarowania w warunkach ciężkiej pracy urządzeń (obciążenie, drgania, zapylenie).

Zalecane stosowanie to łożyska walców, bębnów i krążników (rolek transportowych), wentylatorów. przekładnie łańcuchowe, przeguby, itp.

Prędkości obrotowe do 1500 obr/min.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl