Kluberpaste HEL 46-450

Kluberpaste HEL 46-450

Wysokotemperaturowa pasta do srub

 

Zalety zastosowania


• Niezawodne połaczenie srubowe dzieki stałej i wystarczajacej sile napreżenia wstepnego
przy montażu.
• Montaż bez uszkodzen
• Dobra podatnosc na demontaż, również po wysokim i długotrwałym obcia/eniu
termicznym
• Dopuszczenie według VW-TL 52112 i FORD tox. Nr 138624
• Pasta do srub ze stali normalnych jak te/ wysokostopowych


Opis


Kluberpaste HEL 46-450 jest czarna pasta do pracujacych w wysokiej temperaturze srub ze stali wysokostopowych. Składa sie ona z w pełni syntetycznych olejów bazowych polialkenoglikolu i estru jak te/ nieorganicznej kombinacji smarów stałych.
Kluberpaste HEL 46-450 opracowano do zakresu temperatur wysokich od -40 do 1000 °C. W zakresie temperatur normalnych, tzn. poni/ej 200 °C, wykazuje ona dobre działanie antykorozyjne i dobra odpornosc na wode. W temperaturach powyżej 200 °C warstewka smaru przechodzi na smarowanie suche.


Dziedziny zastosowania


Jako pasta do srub do stali normalnych i wysokostopowych (stale CrNi) do 1000 °C. Jako pasta do smarowania i monta/u do połaczen w przewodach goracego powietrza (np. układy wydechowe w samochodach osobowych). Do elementów złacznych w turboładowarkach i innych spreżarkach.


Wskazówki dot. zastosowania


Przed naniesieniem Kluberpaste HEL 46-450 powierzchnie należy starannie oczyscic i odtłuscic. Nastepnie mo/na naniesc paste cienka warstewka na cała powierzchnie pedzlem, scierka ze skóry albo gabka z tworzywa sztucznego. Dobra rozsmarowywalnosc Kluberpaste HEL 46-450 pozwala na optymalne pokrycie powierzchni. Zapobiega sie przez to nadmiernemu nasmarowaniu.


Okres magazynowania


Przy magazynowaniu w suchych, pomieszczeniach, temperaturach dodatnich oraz zamknietych oryginalnych opakowaniach wynosi 24 miesiace.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl