Technologia MicPol® – nowa technologia smarowania

Środki smarne firmy Interflon ograniczają tarcie skuteczniej, niż zwykłe oleje i smary. Dzięki temu maszyny nie wymagają tak częstego smarowania, zużywają mniej energii, a części maszyn mają dłuższą żywotność. Umożliwia to jedyna w swoim rodzaju technologia MicPol® firmy Interflon.

 

Technologia MicPol® jest wyjątkowa w dziedzinie środków smarnych. Specjalnie wybrane dodatki poddawane są w naszym zakładzie obróbce, w przypadku której stosowany jest jedyny w swoim rodzaju proces mikronizacji i polaryzacji.

 

Mikronizacja: Przystosowanie dodatków w celu zapewnienia optymalnej wielkości cząstek pomiędzy 0,1 a 0,3 mikrometra, aby mogły doskonale przenikać do smarowanej powierzchni metalu.

 

Za pomocą technologii MicPol® powstają jedyne w swoim rodzaju środki smarne o niezwykle wysokich właściwościach smarowania oraz ochrony. W ten sposób środki firmy Interflon redukują w sposób trwały tarcie o wiele skuteczniej, niż zwykłe oleje i smary, a wilgoć i zanieczyszczenia nie mają prawie wpływu na smarowanie.

 

Koszty konserwacji spadają, natomiast zagwarantowana jest dostępność eksploatacyjna maszyn. Dzieje się tak z prostego powodu, ponieważ środki smarne firmy Interflon działają zawsze tam, gdzie powinny. Obojętne w jakich warunkach. Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl