Interflon Eco EM 100+ - środek czyszczący

Interflon Eco EM 100+ - środek czyszczący

Szybko biodegradowalny środek czyszczący do elementów metalowych o doskonałych właściwościach czyszczących oraz bardzo wysokim punkcie zapłonu (162°C).

Zawiera jedyne w swoim rodzaju, nieparujące i aktywne substancje (bez FOS/VOC) dla zapewnienia niezawodnego rozpuszczania tłuszczów, olejów, zanieczyszczeń, grafitu oraz innych osadów. Usuwa atrament, farby drukarskie, smołę, polimery, resztki klejów, wosk oraz bitumen. Pozostawia cienką powłokę olejową i chroni w ten sposób przed rdzą nalotową. Dopuszczony przez NSF (K1) do użytku w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Podczas stosowania w pomieszczeniach zamkniętych nie jest potrzebna instalacja odciągowa. Nadaje się doskonale do użytku w mobilnych stołach do czyszczenia. Brak przeciwwskazań do zastosowania w rolnictwie, leśnictwie, budownictwie, w oczyszczalniach itp. Produkt posiada atest zgodnie z ATEX.


Właściwości i zalety

 

    Doskonała wydajność czyszczenia
    Środek nieparujący (bez zawartości FOS/VOC), dzięki temu bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego
    Niezwykle wysoki punkt zapłonu, zmniejszający do minimum ryzyko pożaru
    Zastępuje potencjalnie niebezpieczne lub szkodliwe środki odtłuszczające
    Nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym (NSF-K1)
    Atest zgodności z wymogami ADR oraz ATEX
    Szybkie tempo biodegradacji wraz z niewielką toksycznością w celu zminimalizowania negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne

 

Przykłady zastosowania

 

Bardzo uniwersalny środek do praktycznie wszystkich prac związanych z czyszczeniem, np. silników, przekładni, łańcuchów (również poprzez zanurzenie), wieńców zębatych, taśm transportowych, łożysk, taśmociągów, masztów dźwigowych, maszyn budowlanych i rolniczych, maszyn oraz części maszyn, broni oraz wielu innych elementów metalowych. Nadaje się do stosowania w mobilnych stołach do czyszczenia.


Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu otrzymania dodatkowych informacji.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl