Interflon Fin Degreaser EM 30+ - środek odtłuszczający

Interflon Fin Degreaser EM 30+ - środek odtłuszczający

Bardzo skuteczny odtłuszczacz i środek do czyszczenia na zimno o krótkim czasie oddziaływania, odparowujący szybko i bez pozostałości. Umożliwia wszechstronne zastosowania do usuwania na zimno tłuszczu i czyszczenia bardzo zanieczyszczonych elementów i powierzchni. Dopuszczony przez NSF® do użytku w przemyśle spożywczym, paszowym i farmaceutycznym.

Rozpuszcza szybko smar, olej, zanieczyszczenia, osady, grafit i pozostałości pyłu węglowego. Usuwa smołę, zaschniętą częściowo farbę, akryl, kit, klej, klej do klejenia na gorąco, żywice, polimery, płynne uszczelniacze, woski, bitumen, barwniki, farby wodne, etykiety, graffiti itp.

Bardzo dobra alternatywa dla acetonu, terpentyny, benzyny ekstrakcyjnej, spirytusu, trójchloroetylenu, toluenu i innych, niebezpiecznych środków czyszczących.


Właściwości i zalety

 

    Bardzo duża siła usuwania tłuszczu
    Szybkie parowanie bez pozostałości
    Do zanurzania, spryskiwania, szczotkowania
    Dostarczany w pojemnikach aerozolowych i kanistrach
    Posiada atest NSF® (K1, K3)

 

Przykłady zastosowania

 

Do odtłuszczania na zimno silników, łańcuchów, kół zębatych, taśmociągów, łożysk, powierzchni ślizgowych i wielu innych elementów metalowych, części maszyn, urządzeń transportowych, palet stalowych itp. Do czyszczenia i odtłuszczania metali, metali lekkich i kolorowych, rzeźb, płytek, posadzek i ścian w warsztatach itp.


Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie?

 

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu otrzymania dodatkowych informacji.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl