Interflon Fin Clean Special - srodek czyszczący

Interflon Fin Clean Special - srodek czyszczący

Ulegający szybkiej biodegradacji, kwasowy i rozpuszczalny w wodzie koncentrat do czyszczenia o wartości pH 0,5 (koncentrat). Stworzony specjalnie z myślą o usuwaniu substancji organicznych, w rodzaju kamienia, rdzy itp. Posiada atest NSF-A3.


Przykłady zastosowań

 

Armatura w hotelach, pensjonatach, szpitalach, szkołach, basenach, saunach, halach sportowych itp. jest często zabrudzona osadami wapiennymi (kamieniem). Czyszczenie lub też wymiana wiążą się często z wysokimi kosztami.

Pręty grzewcze w bojlerach na obszarach o twardej wodzie pokrywają się również bardzo często osadami kamienia. Prowadzi to do zwiększenia zużycia energii przez urządzenia, a nawet do ich uszkodzenia.

Osady na płytkach, urynałach i innych powierzchniach tworzą nieprzyjemny widok. Ponadto osadzają się na nich grzyby i inne zanieczyszczenia.

Pozostałości cementu o betonu na podłogach, urządzeniach i maszynach często bardzo trudno jest usunąć. Osady, które z czasem uległy nawarstwieniu, często poddają się jedynie mechanicznym sposobom usuwania.

W gastronomii osady kamienia występują często w ekspresach do kawy, na metalowych powierzchniach, posadzkach, szkle i armaturze.

Podczas obróbki metali aluminium w formie przygotowania do spawania czyszczone jest kwaśnym środkiem czyszczącym w celu usunięcia utlenionej warstwy.


Właściwości i zalety

 

    Usuwa nieorganiczne zabrudzenia takie jak kamień, nagar, fosforany itp.
    Środek oszczędny w użyciu
    Uniwersalne zastosowanie do metalu, ceramiki, szkła itp.
    Spełnia europejskie normy dot. detergentów i dlatego szybko rozkłada się biologicznie

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl