Interflon Stainless Steel Dry Cleaner - środek do czyszczanie i konserwacji stali nierdzewnej

Interflon Stainless Steel Dry Cleaner - środek do czyszczanie i konserwacji stali nierdzewnej

Specjalny środek do czyszczeni i konserwacji powierzchni ze stali nierdzewnej oraz maszyn. Do szybkiego czyszczenia i przywracania połysku powierzchniom ze szczotkowanej i matowej stali nierdzewnej.

Czyści i zabezpiecza w jednej operacji. Pozostawia powłokę ochronną z MicPol®, która jest odporna na bakterie, odciski palców i zabrudzenia ze względu na jedyne w swoim rodzaju połączenie olejów roślinnych, składników naturalnych oraz dodatków. Stosowane są w nim tylko substancje bazowe, bezpieczne dla żywności. Środek Interflon Stainless Steel Dry Cleaner nadaje się idealnie do utrzymywania w nienagannym stanie oraz konserwacji szczotkowanych i matowych powierzchni ze stali nierdzewnej.


Właściwości i zalety

 

    Stal nierdzewna odzyskuje swój pierwotny, jasny połysk
    Chroni przez długi czas przed pozostawianiem odcisków palców oraz bakteriami
    Łatwe stosowanie: wystarczy spryskać, rozprowadzić i wypolerować
    Bez dodatku kwasów, zasad lub środków szorujących
    Środek zgodny z wymogami „Public Health and Safety Company” NSF, dopuszczony do użytku w przemyśle spożywczym (HACCP)

 

Przykłady zastosowania

 

Nadaje się do czyszczenia i konserwacji szczotkowanych i matowych powierzchni ze stali nierdzewnej, szczególnie w rozlewniach, zakładach produkcji artykułów spożywczych i farmaceutycznych. Można go stosować do taśmociągów, maszyn przemysłowych, maszyn do produkcji żywności, w kuchniach, do przenośników taśmowych na lotniskach, do wyposażenia sklepów i domów towarowych. Ponadto może służyć do konserwacji urządzeń takich jak windy, schody, pomieszczeń dworcowych, wystawowych i targowych oraz dekoracyjnych elementów architektonicznych ze stali nierdzewnej.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl