Interflon Grease HS2 - smar syntetyczny

Interflon Grease HS2 - smar syntetyczny

Drogie obrabiarki poddawane są bardzo wysokim obciążeniom ze względu na specyficzne warunki eksploatacji. W przypadku maszyn w przemyśle metalowym występują wysokie prędkości, w branży chemicznej z kolei często agresywne i wilgotne otocznie. Przestoje podczas produkcji przysparzają wysokich kosztów i najlepiej jest ich unikać. Dobra technika smarowania podczas konserwacji zmniejsza zużycie drogich elementów maszyn. Zmniejsza się ilość usterek i zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji.


Zastosowania związane z wysokimi prędkościami

 

Połączenie technologii Interflon MicPol® z całkiem nową technologią zagęszczania umożliwia wytwarzanie jedynego w swoim rodzaju smaru syntetycznego, przeznaczonego do niezwykle wysokich prędkości. Ponadto smar Interflon Grease HS2 jest odporny na działanie środków chemicznych oraz wilgotne otoczenie. Stanowi doskonałe rozwiązanie do maszyn CNC, w których wrzeciona i łożyska są eksploatowane z bardzo wysokimi prędkościami, a także do licznych innych zastosowań o wysokich prędkościach obrotowych, na przykład w wentylatorach, jak również w wielu innych przypadkach w przemyśle metalowym, chemicznym oraz tekstylnym.


Doskonała przyczepność

 

Interflon Grease HS2 ma bardzo dobre właściwości ochrony przed zużyciem, jak również ekstremalną wytrzymałość na duże ciśnienie i jest łagodny w działaniu w przypadku delikatnych materiałów, takich jak aluminium, ceramika oraz elastomery. Właściwości smarne są nadzwyczajne, a okres trwałości smarowanych części można wydłużyć dzięki temu nawet 6-krotnie.


Właściwości i zalety

 

    Doskonała przyczepność
    Dłuższy okres trwałości
    Jedyne w swoim rodzaju właściwości smarne
    Smarowanie awaryjne
    Odporność chemiczna
    do bardzo dużych prędkości (współczynnik DN >1 000 000)

 

Dane techniczne


Kolor  beżowy
Skład  mieszanina olejów syntetycznych, zagęszczacza na bazie polimerów, dodatków oraz MicPol®.
Temperatura zastosowania  -30°C do +120°C
N.L.G.I.  2
Współczynnik DN  1 000 000

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl