Interflon Grease HD2 - smar półsyntetyczny

Interflon Grease HD2 - smar półsyntetyczny

Półsyntetyczny smar o dobrej przyczepności z MicPol®. Do zastosowania w warunkach wysokiego ciśnienia, w zapylonym i wilgotnym otoczeniu jak również w wysokiej temperaturze. Bardzo dobry do użycia jako antykorozyjny środek ochronny, nie zawierający rozpuszczalników. Zmodyfikowana i innowacyjna technologia firmy Interflon umożliwiła zaoferowanie jedynego w swoim rodzaju, wysokowydajnego smaru.


Najlepszy wśród smarów

 

Smar do wielu zastosowań. Szczególnie nadaje się do: łożysk, sworzni, kabli, łańcuchów, przekładni otwartych, kół zębatych, wrzecion i wielu innych zastosowań, eszędzie tam, gdzie wysokie ciśnienie, solanka, woda, kurz, wilgotność i temperatura są czynnikami, które wpływają na optymalne funkcjonowanie maszyn. Nawt pod dużym ciśnieniem ze smaru nie wydziela sie olej . Dzięki temu doskonale nadaje sie do zastosowania w automatycznych systemach smarowania i w zapylonym otoczeniu. Grease HD2 jest wydajniejszy niż każdy inny smar wysokiej jakości i miesza się ze smarami litowymi i wapniowymi Li, Ca i Li/Ca.
Obszary zastosowania

Maszyny budowlane, koparki, maszyny do asfaltowania, mieszalniki asfaltu, maszyny rolnicze, maszyny stosowane przy budowie mostów, budowa śluz, żegluga&rybołóstwo, instalacje pełnomorskie, przemysł stalowy, przemysł papierniczy, działalnośc transportowa i maszyny w wielu innych obszarach zastosowania.

 

Właściwości i zalety

 

    Wodoodporny
    Zapobiega korozji
    Znakomite właściwości smarne
    Odporny na wysokie ciśnienie
    Właściwości umożliwiające pracę w systemie awaryjnym
    Znakomite właściwości przylegające

 

Właściwości


Kolor  brązowy
Skład  siarczan wapnia, zagęszczacz, minerały i syntetyczne oleje bazowe, MicPol® i dodatki
N.L.G.I. (ASTM D217)  2
Temperatura zastosowania  - 25 °C – + 160 °C
Współczynnik DN  500 000
Test czterokulowy zgodnie z DIN 51350-4  > 750 kg

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl