Interflon Wax Spray - wosk do konserwacji

Interflon Wax Spray - wosk do konserwacji

Nadzwyczaj wydajny wosk w sprayu, służący do wygładzania i ochrony stacjonarnych urządzeń przenośnikowych, stołów ślizgowych, stołów do cięcia, taśmociągów, szyn ślizgowych i form wtryskowych. Wytwarza stabilną, mikroskopijną i nieprzepuszczającą wody warstwę w celu zapewnienia ochrony powierzchni tarcia oraz nadzwyczaj długiego okresu trwałości.

Elementy można spryskiwać szybko, łatwo oraz bez straty preparatu za pomocą pojemnika z aerozolem Szybko wysycha i nie pozostawia plam.


Alternatywa dla sprayu silikonowego

 

Przyjazna dla środowiska i tania alternatywa dla sprayu silikonowego. Nadaje się również doskonale do konserwacji lakieru, powierzchni ze stali nierdzewnej, kamienia naturalnego, tworzyw sztucznych, i szkła.


Właściwości i zalety

 

    Nadzwyczaj długi okres trwałości
    Szybko schnie, nie pozostawia plam na papierze i kartonie
    Wodoodporny, zapobiega rozwijaniu się bakterii
    Zapobiega ścieraniu taśm w przypadku zatoru opakowań
    Optymalizuje przepływ opakowań na przejściu taśm
    Zapobiega korozji na metalach, powodowanej przez odciski palców
    Niższe koszty smaru oraz jego utylizacji

 

Przykłady zastosowania

 

Sprawdzony w produkcji napojów, opakowań, tworzyw sztucznych, gumy i papieru. System suchego smarowania nadaje się również do zastosowania w przemyśle opakowaniowym i rozlewniczym. Zapewnia poślizg stołów do cięcia, powierzchni ślizgowych i maszyn. Ponadto nadaje się do ochrony nowych powierzchni lakierowanych ze stali nierdzewnej, lakieru samochodowego, szkła, chromu, poliestrowych wizjerów w maszynach i kamienia naturalnego. 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl