Interflon Slide Wax - smar suchy, sucha powłoka

Interflon Slide Wax - smar suchy, sucha powłoka

Zapewniający nadzwyczaj długotrwałe działanie powlekacz o bardzo niskim tarciu. Wygładza powierzchnie ślizgowe urządzeń pakujących i transportowych, jak również taśmociągów. Można go stosować także w obszarach, gdzie przetwarzane są artykuły żywnościowe, napoje i medykamenty.


Optymalny środek zastępczy dla sprayu silikonowego

 

Pozostawia czystą i suchą powłokę smaru, która w dużym stopniu redukuje tarcie i zużycie, a także zapewnia dobrą ochronę przed korozją. Ułatwia zasadniczo transport towarów dzięki niższym oporom i mniejszemu nakładowi siły. Dzięki wytwarzaniu czystej, bardzo trwałej i suchej powłoki smaru można znacznie wydłużyć okresy pomiędzy smarowaniami.


Nie pozostawia plam

 

Nie jest tłusty. Nie pozostawia plam. Środek jest odporny na wysokie ciśnienie i wymywanie przez wodę. Nie przyciąga brudu, pyłu i innych materiałów trących.

Wytworzony z zastosowaniem MicPol® oraz innych dodatków o wysokiej jakości dla zapewnienia nadzwyczajnej przyczepności, wytrzymałości, odporności na korozję i zdzieranie. Interflon Slide Wax zapewnia do dzisiaj najlepsze właściwości poślizgowe w porównaniu z innymi środkami smarnymi, powlekaczami lub też sprayami silikonowymi, dostępnymi na rynku.


Właściwości i zalety

 

    Bardzo trwały, dla zapewnienia bardzo długiego okresu użytkowania
    Nie pozostawia oleistych śladów, plam smaru lub zanieczyszczeń na opakowaniach
    Przywiera zarówno do elementów poziomych, jak i pionowych – nie ścieka
    Dopuszczony przez NSF® do użytku w przemyśle spożywczym
    Odporny na wilgoć i brud, zapobiega rdzy nalotowej
    Nie niszczy tuszu na nadrukach
    Nieszkodliwy dla stali nierdzewnej i większości rodzajów gumy i tworzyw sztucznych
    Doskonały środek zastępczy dla sprayu silikonowego, nie zawiera silikonu

 

Zakres zastosowania

 

Środek przeznaczony do zapewniania poślizgu powierzchni ślizgowych, zsuwni, stołów do cięcia i strugania, stołów do prostowania, taśmociągów płytkowych, zsuwni do listów i pakietów, prowadnic, taśmociągów łączących i rozdzielających, maszyn do obróbki drewna, maszyn sortujących, noży tnących, akumulatorów, pojemników doprowadzających, stołów do demontażu i inny powierzchni, wymagających poślizgu w produkcji, w przypadku urządzeń pakujących, transportujących i ciśnieniowych w obszarach, gdzie przetwarzane są artykuły żywnościowe, napoje i medykamenty. Nadaje się również doskonale do powierzchni ślizgowych maszyn drukarskich oraz bindujących.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl