O Firmie

Szukasz wysokiej jakości środków smarnych, z których można korzystać w przemyśle i branży spożywczej? Dzięki zastosowaniu smarów Interflon możesz zmniejszyć tarcie i zużycie sprzętu, którym operujesz. Marka może się pochwalić ogólnoświatową dystrybucją, w ramach której ich smary znajdziesz również w naszym sklepie. By został on odpowiednio dobrany do rodzaju maszyny i warunków, w jakich pracujesz, wskaż odpowiednie parametry w formularzu zamieszczonym na naszej stronie, a my zadbamy o to byś znalazł u nas smar Interflon dostosowany do Twojego sprzętu.

 

Oferta środków smarnych Interflon 

 

Dzięki zastosowaniu technologii MicPol środki smarne Interflon ograniczają tarcie o wiele skuteczniej niż inne oleje i smary. Użytkowanie smarów Interflon zabezpiecza maszyny przed działaniem wilgoci i zanieczyszczeń niezależnie od warunków pracy. Nasza oferta obejmuje oleje i smary Interflon, a także środki czyszczące i powłoki tego producenta.

 

Smary Interflon

 

Chcesz zmniejszyć tarcie, a dzięki temu zużycie swojej maszyny, by dłużej z niej korzystać? Jeśli zdecydujesz się na smary Interflon, do których produkcji wykorzystano innowacyjną technologię, skutecznie obniżysz koszty jej eksploatacji. U nas znajdziesz smary Interflon, które są między innymi:

  • uniwersalne,
  • wodoodporne,
  • mocno przyczepne,
  • wysokotemperaturowe.

 

Każdy z dostępnych produktów wykorzystasz w trudnych warunkach. Ze smarów Interflon można korzystać w różnych branżach przemysłowych - na przykład farmaceutycznej.

 

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl