Tribol GR 2 EP (Stara nazwa: Olit 2 EP) - smar do łożysk tocznych i ślizgowych

Tribol GR 2 EP (Stara nazwa: Olit 2 EP) - smar do łożysk tocznych i ślizgowych

Opis

Tribol GR™ 2 EP to smar o wszechstronnym zastosowaniu z dodatkami EP. Doskonale nadaje się do długoterminowego smarowania zarówno w wysokiej jak i niskiej temperaturze. Starannie dobrany pakiet dodatków gwarantuje doskonałe własności smarne nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

Zastosowanie

Smar Tribol GR 2 EP jest przeznaczony do: Mocno obciążonych łożysk tocznych i ślizgowych w maszynach wszystkich typów. Pracy w trudnych warunkach otoczenia jak narażenie na warunki atmosferyczne wilgoć, zapylenie, wibrację oraz przy dużym obciążeniu. Przegubów, drążków kierowniczych, prowadnic podnośników, prowadnic w kształcie V, wałów elastycznych, w pompach wodnych, wysoko obciążonych łożysk. Bardzo rzadko smarowanych łożysk dźwigów, wózków wysokiego podnoszenia, maszyn budowlanych, pojazdów mechanicznych. Warunki użytkowania Należy postępować zgodnie z zaleceniami producentów łożysk. Smarowane łożyska należy wypełniać do połowy. W przypadku smarowania lub dosmarowania łożysk przy użyciu smarownicy, pompy do centralnego systemu smarowania smar należy odpowietrzyć. Najlepsze rezultaty osiąga się, jeżeli Tribol GR 2 EP nie jest mieszany z innymi smarami.

Zalety

Optymalne ochrona przed zużyciem oraz tarciem ciernym. Wyższy stopień niezawodności działania również w trudnych warunkach. Zdolność przenoszenia wysokich obciążeń. Doskonała ochrona przed korozją. Dobre własności adhezyjne. Dobrze pompowalny w centralnych systemach. Odporny na zimną i gorącą wodę. Odporny na ścinanie i starzenie.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl