Hyspin HVI 46 D (Stara nazwa: Vario HDX) - olej hydrauliczny EP

Hyspin HVI 46 D (Stara nazwa: Vario HDX) - olej hydrauliczny EP

Opis

Castrol Hyspin™ HVI 46 D (poprzednia nazwa: Vario HDX) to uniwersalny olej hydrauliczny, przekładniowy i do prowadnic zawierający dodatki EP oraz detergentowe. Nie zawiera metali ciężkich.

Zastosowanie

Przeznaczony do wysokociśnieniowych układów hydraulicznych pracujących w podwyższonych temperaturach. Zawiera dodatki detergentowe oraz posiada zdolność absorbowania wody. Może być stosowany, jako olej przekładniowy oraz do prowadnic obrabiarek.

Spełnia wymagania norm:

  • DIN 51 524 część 3
  • DIN 51 517 część 3 dla olejów przekładniowych
  • HVLP-D
  • ISO 6743/4-L-HV dla olejów hydraulicznych

Zalety

Olej Hyspin HVI 46 D posiada zdolność absorbowania wody, która mogłaby przedostać się do układu i dzięki temu pozwala uniknąć, także w czasie przestoju, korozji i sklejania się zaworów w obrabiarkach i liniach obróbczych a także powoduje rozpuszczanie powstałego osadu. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi lepkości gwarantuje łatwy rozruch, co pozwala pominąć fazę nagrzewania się urządzenia. Niezawodna ochrona antykorozyjna. Zdolność przenoszenia wysokich obciążeń. Zdolność transportowania zanieczyszczeń. Gwarantuje wysoką odporność na starzenie. Produkt ten zapewnia eksploatację bez zakłóceń i wydłużony czas pomiędzy wymianami. Neutralny wobec powszechnie stosowanych materiałów uszczelniających. Nie zawiera silikonu

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl