Magna SW 32 (Stara nazwa: Magna GC 32) - Olej do prowadnic i układów hydraulicznych

Magna SW 32 (Stara nazwa: Magna GC 32) - Olej do prowadnic i układów hydraulicznych

Opis

Oleje z serii Castrol Magna™ SW (poprzednia nazwa Castrol Magna™ GC 32, BD 68 and CF 220) to wszechstronne, specjalne oleje do prowadnic. Zostały opracowane, aby zapewnić zdolność przenoszenia wysokich nacisków oraz zapobiegać zjawisku „stick-slip”. Wysoka wytrzymałość filmu smarnego w połączeniu z utrzymaniem stałego współczynnika tarcia i zdolność przenoszenia dużych obciążeń pozwala na wyeliminowanie zjawiska „stick-slip”.

Zastosowanie

Magna SW 32 to uniwersalny olej hydrauliczny oraz do prowadnic o niskiej lepkości. Przeznaczony jest do lekko obciążonych prowadnic w małych centrach obróbczych oraz do połączonych systemów smarowania zarówno prowadnic jak i układów hydraulicznych spotykanych w szlifierkach do szlifowania na płasko.

Zalety

Dobre własności smarne- zapobiega zjawisku „stick-slip” na prowadnicach. Zdolność przenoszenia wysokich nacisków, zapobiega zużyciu ciernemu wysoko obciążonych prowadnic. Dobre własności wydzielania wody oraz kompatybilność z chłodziwami obróbkowymi - może być stosowany w obecności wody oraz wodnych cieczy obróbkowych.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl