Tribol CH 1430 Spray (Stara nazwa: Tribol 1430 Spray) - olej łańcuchowy

Tribol CH 1430 Spray (Stara nazwa: Tribol 1430 Spray) - olej łańcuchowy

Opis

Castrol Tribol CH™ 1430 Spray (poprzednia nazwa Tribol 1430 Spray) jest wysokotemperaturowym olejem łańcuchowym na bazie estrów przeznaczonym do smarowania łańcuchów piecowych. Niska tendencja do odparowywania wysokiej jakości syntetycznej bazy olejowej umożliwia wydłużenie okresu między kolejnymi dosmarowaniami jak również czyste i oszczędne stosowanie. Lepkość oleju Tribol CH 1430 Spray umożliwia dobre zwilżenie sworzni łańcuchów w temperaturze do 240°C, w krótkim okresie czasu do 270°C. Produkt ten zawiera dodatki przeciwzużyciowe co zapewnia dodatkową ochronę w zakresie tarcia granicznego i mieszanego a także w warunkach wysokiej temperatury. Inhibitory korozji oraz przeciw utlenianiu chronią łańcuchy przed korozją podczas postoju i przedłużają trwałość środka smarowego. Nośnikiem oleju Tribol CH 1430 Spray jest mieszanina gazu propan/butan. Po odparowaniu pozostaje olej Tribol CH 1430.

Zastosowanie

  • Tribol CH 1430 Spray, wysokotemperaturowy olej łańcuchowy, jest szczególnie zalecany do smarowania łańcuchów w temperaturze do 240°C, w krótkim okresie czasu do 270°C.
  • Do smarowania łańcuchów w piecach suszarniczych, w przemyśle litograficznym, w lakierniach, a także w piecach suszarniczych w przemyśle samochodowym.
Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl