Maccurat D - olej do prowadnic

Maccurat D - olej do prowadnic

Opis

 

Oleje klasy Maccurat D są ulepszonymi środkami smarnymi do prowadnic ślizgowych  w narzędziach  mechanicznych. Oparte są na wysokorafinowanych olejach mineralnych z pakietem dodatków, co daje kontrolowaną charakterystykę tarcia w warunkach poślizgu na prowadnicach.

 

Zastosowania

 

Oleje Maccurat D zalecane są do wysokosprawnego smarowania prowadnic urządzeń mechanicznych. Posiadają znakomitą charakterystykę tarcia, wysoką przyczepność i dużą trwałość filmu, w związku z tym mogą być stosowane w warunkach wysokiego obciążenia i niskiej szybkości poślizgu zarówno do poziomych jak i pionowych prowadnic. Ponadto mogą być stosowane w układach o ołowianych śrubach i nakrętkach, przekładniach mechanizmów posuwowych i smarowanych olejem głowicach walcarek. Oleje Maccurat D spełniają kryteria testów tarcia i demulgacji stawianych przez firmę Schmidt-Coburg, mają znakomitą charakterystykę z punktu widzenia usuwania wody.

 

Główne zalety

 

–      zapewniają dokładny ruch ślizgowy

–      znakomite zabezpieczenie prowadnic zapewniające maksymalny czas pracy urządzenia

–      dobre właściwości wymywające

–      dobra kompatybilność z materiałami konstrukcyjnymi prowadnic

–      spełniają wymagania Schmidt-Coburg odnośnie tarcia i właściwości demulgujących

 

Składowanie    

                                                                                                                   

Wszystkie opakowania powinny być trzymane pod dachem w pomieszczeniach zamkniętych. Produktów nie należy przechowywać w temperaturze powyżej 60°C, wystawionych na działanie promieniowania słonecznego lub na mróz.


 

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl