Dielectric 200 T - płyn do drążarek

Dielectric 200 T - płyn do drążarek

Opis


BP Dielectric 200 T jest mieszaniną niskolepkich węglowodorów o niezwykle niskiej zawartości aromatów. Produkt ten został opracowany w celu zapewnienia jak najlepszego przebiegu procesu drążenia we wszystkich aplikacjach obróbki elektroerozyjnej.

 

Zastosowanie


BP Dielectric 200 T został tak opracowany, aby pasował do wszystkich rodzajów obróbki, bez względu na dostarczony poziom mocy z generatora. Produkt ten to doskonałej jakości, uniwersalny płyn dielektryczny, zapewniający optymalną wydajność obróbki przy równoczesnym niskim zużyciu elektrody, dobrą chropowatość końcową powierzchni i wysoką precyzję. Niska zawartość aromatów oraz lotność powodują, że z powodu niewielkiej ilości oparów i bardzo słabego zapachu, praca przy użyciu tego płynu jest bezpieczna i nieuciążliwa. Jego niska lepkość zapewnia dobre chłodzenie i przepłukiwanie szczeliny iskrowej. Powoduje to zmniejszenie możliwości deformacji elektrody lub detalu i w rezultacie przyczynia się do lepszej dokładności obróbki. BP Dielectric 200 T jest zaaprobowany lub polecany przez większość producentów obrabiarek elektroerozyjnych np.:, AEG-Elotherm, Agie, Charmilles, Cuna, Ingersoll, Mitsubishi, Schiess-Nassovia, CDM Rovella.

 

Podstawowe zalety


- płyn uniwersalny do obróbki zgrubnej i wykańczającej oraz wszystkich rodzajów aplikacji.
- niska lotność i niezwykle niska zawartość związków aromatycznych: mała ilość dymów produkowanych podczas drążenia, bezpieczniejsze i przyjemniejsze środowisko pracy jak również dobra stabilność cieplna i słaby zapach.
- Parametry dielektryka oraz jego doskonała przesączalność zapewniają wydłużony okres użytkowania.

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl