Hydraulic Oil HLPD 32, 46, 68

Hydraulic Oil HLPD 32, 46, 68

Opis produktu

 

Seria Mobil Hydraulic Oil HLPD to mineralne oleje hydrauliczne zawierające wyselekcjonowany pakiet dodatków uszlachetniających do ochrony układów hydraulicznych oraz dodatków dyspersyjno-detergencyjnych. W warunkach, w których istnieje ryzyko, że zanieczyszczenia, osady i woda, które przenikają do układu hydraulicznego mogą uszkodzić części pompy, produkty serii Mobil Hydraulic HLPD powodują zdyspergowanie zanieczyszczeń i rozprowadzenie ich w zawiesinie, co prowadzi do rozpuszczenia przylegających do powierzchni cząstek osadów. Seria olejów Mobil Hydraulic Oil HLPD spełnia wymagania normy DIN 51524 część 2 (HLPD, 2006).


Właściwości i zalety

 

  • Tworzenie emulsji  Emulguje wodę i zmieszane z wodą chłodziwa bez obniżania doskonałych właściwości antykorozyjnych i smarnych.
  • Specjalny pakiet dodatków dyspersyjno-detergencyjnych  Specjalny pakiet dodatków dyspersyjno-detergencyjnych
  • Wyselekcjonowane dodatki polarne  Poprawa własności ślizgowych i zapobieganie zakleszczaniu podzespołów, nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych


Zastosowania

 

Seria produktów Mobil Hydraulic Oil HLPD nadaje się do wykorzystania w układach hydraulicznych, w których z powodu ryzyka dostania się wody i innych zanieczyszczeń, wymagany jest wysoki poziom dyspergowalności w celu wiązania wody. Produkty serii Mobil Hydraulic Oil HLPD są szczególnie zalecane w układach hydraulicznych obrabiarek, w których chłodziwa obróbkowe mogą dostać się do układu hydraulicznego. Mogą być też stosowane w urządzeniach, w których może występować wysoki poziom zanieczyszczenia, np. ruchome układy hydrauliczne (w koparkach, spycharkach, ładowarkach kołowych, w samochodach ciężarowych).

Wróć do listy produktów
Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego